NEDEN BİZDEN ALMALISINIZ ?


Türkiye'nin önde gelen çevrimiçi tezgah uzmanıyız. Benzersiz bir ahşap mutfak tezgahı serisi sunma konusundaki deneyim ve uzmanlığımız, Woodezza'yı piyasada rakipsiz kılmaktadır.

Müşterilerimiz bizim önceliğimizdir. Benzersiz ürünlerimizin yanında, mükemmel seviyedeki müşteri ve satış sonrası hizmetlerimiz ile size kusursuz bir müşteri deneyimi sunmayı garanti ediyoruz. Bu tutum, ürün teslim edildiğinde de değişmeyecektir. Herhangi bir sorunuz olduğunda biz yardıma hazırız.

 

Etkileyici Stok

Woodezza ahşap mutfak tezgahı serisi, Türkiye’nin en fazla sayıda tür ve boyut seçeneğini sunan serisi olmakla gurur duyuyor. Sürekli olarak 2500’ün üzerinde stok tutma kapasitesi ve kısa zamanda üretim seçeneği, talepleri kesintisiz karşılayabilmemize olanak sunuyor.

 

Ücretsiz Nakliye

Woodezza' dan aldığınız ahşap mutfak tezgahları, numuneler ve aksesuarlar için herhangi bir kargo bedeli ödemezsiniz. Siz Woodezza ile hayalinizdeki alanları yaratırken kargo bedelinizi biz ödüyoruz.  

 

Kaliteli Üretim

1965’ten beri süregelen “ahşap” ve 15 yıllık “ahşap tezgah” tecrübemiz; Woodezza markası altındaki her bir ahşap tezgahın A sınıf hammaddeden ve kusursuz kalitede olmasının garantisidir.

 

Güvenli Alışveriş

Woodezza’dan yapacağınız alışveriş güvenlidir. İletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır. Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

 

Taksitli Alışveriş

Uygun fiyatlar ve taksit seçeneği ile ahşap tezgah seçiminizi keyifli bir şekilde yapabilirsiniz.